Môj príbeh

Volám sa Jana Piknová. Som žena, matka, manželka, priateľka a v neposlednom rade certifikovaný kouč, lektor, kariérny poradca a sprievodca pri znovu objavení vlastnej sily  a hodnoty.

Pred pár rokmi som ucítila pomyselný strop nad hlavou. Cítila som sa zaseknutá v živote a nemohla som sa posunúť ďalej. Bola som na pokraji vyhorenia. Prestala ma baviť práca. Do zamestnania som chodila už len zotrvačnosťou lebo musím zarobiť peniaze, musím pomôcť kolegyniam, práca sa na mňa rútila ako lavína. Každú nedeľu mi bolo nevoľno už na fyzickej úrovni. Nakoniec som sa jedného dňa nemohla ani pohnúť. Moja chrbtica sa zablokovala. Už ani krok, mi odkázalo moje telo, ktoré som dovtedy nepočúvala. Lebo musím ísť do práce... musím postíhať kopec vecí doma, zachrániť svet..

Keďže som vnímala a cítila, že takto žiť nechcem, začala som na sebe pracovať, rozvíjať sa a študovať... Opäť ma začal baviť život. Vrátila som sa k môjmu dlhoročnému snu, pomáhať ľuďom cítiť sa lepšie, ísť za svojimi snami, cieľmi a sprevádzať ich na ich ceste k jedinečnosti. Počúvla som volanie môjho srdca venovať sa oblasti, ktorá ma ťahala  k sebe už od strednej školy. Aj keď som vyštudovala úplne inú vysokú školu, nakoniec som sa aj tak vrátila k svojej vášni a objavila v nej aj svoje poslanie. Je ním koučing a sprevádzanie osobnostným rozvojom.

Práca na sebe a moje vzdelávanie sa ani zďaleka neskončilo získaním doterajších  certifikátov. Hľadám ďalšie  a ďalšie možnosti a príležitosti odborne rásť, aby som vám mohla a vedela čo najlepšie a najefektívnejšie pomôcť  a podporiť vás.

 Sprevádzam ľudí pri hľadaní riešenia na ich rôzne nepriaznivé životné aj pracovné situácie. Pomáham objavovať ich skryté talenty, jedinečnosť, sebadôveru, hodnoty i ďalšie možnosti rastu, aby sa stali lídrami vo svojom osobnom aj v pracovnom živote bez limitov a obmedzení. Úspešní, odvážni a sebavedomí. 

Moje kréda:
Jediná osoba, ktorá nás nikdy neopustí sme my samy.
Dovoľ si byť sám sebou a staň sa takým, akým túžiš byť.

Žiť s ľahkosťou, nielen prežívať, sa dá len vtedy, ak sa vrátime k Sebe     a svoju premenu začneme od Seba. 

Moje certifikáty:

- NLP Premier Practioner, (medzinárodný certifikát, International trainers academy of NLP, AAW)

- NLP Master Practioner

- ACSTH Akreditovaný kurz Kouč 104 hodín (ICF ACSTH - ACPC)

- Mentálny koučing pre trénerov a športovcov

- Vzťahový koučing s poukazom na rozvoj kľúčových kompetencií kouča – 11,5 CCE bodov

– Mentálny koučing pre trénerov a športovcov

– Rodinné konštelácie v praxi I.-III.

- Tímový koučing

- Lektor (akreditovaný vzdelávací program) – Asociácia lektorov a kariérnych poradcov

– Kariérne poradenstvo (akreditovaný vzdelávací program) – Asociácia lektorov a kariérnych poradcov

- Soundhealing